• Sposoby płatności

PŁATNOŚĆI I BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczne transakcje

Przeczytaj artykuł o tym, jak zachować bezpieczeństwo podczas zakupów: "Bezpieczna drogeria internetowa".

*Zamówienia zostają przekazane do realizacji po zaksięgowaniu się opłaty
*Jeżeli pojawił się problem z płatnością za Twoje zamówienie, bardzo prosimy o kontakt na info@agnescosmetics.com lub +48 533 35 65 66
 PayPal

PayPal to darmowy (dla kupujących), łatwy i bezpieczny system płatności internetowych.
Ponieważ serwis PayPal czyni zakupy online szybszymi, bardziej komfortowymi i bezpiecznymi dla kupujących, stał się najbardziej popularnym rozwiązaniem tego rodzaju na świecie.

PayU

PayU to lider płatności on-line w Polsce i na wielu lokalnych rynkach, na których działa. Jest to prosty w integracji i wygodny w użytkowaniu system płatności, który ułatwia dokonywanie zakupów przez Internet. Jego priorytetem jest łączenie potrzeb firm sprzedających produkty i usługi z zachowaniami zakupowymi i płatniczymi konsumentów.

P24

Grupa Przelewy24 to wyspecjalizowana kadra składająca się z ludzi, którzy dostrzegając postęp w dziedzinie technologii, postanowiła skonstruować wyjątkowy produkt, który stał się narzędziem mogącym usprawnić i znacznie przyspieszyć procesy płatności on-line.

     

   

Akceptujemy także tradycyjny przelew na konto bankowe. Dane do przelewu:


ODBIORCA: AgnesCosmetics, Kohash sp zoo
TYTUŁ PRZELEWUOpłata za zamówienie nr:
(tutaj wpisz numer zamówienia)
NUMER KONTA mBank: 82 1140 2004 0000 3102 7814 8375

 

Możliwa jest także opłata przy odbiorze osobistym w siedzibie naszej firmy, a także bezpośrednio u Kuriera, jeśli przesyłka jest za pobraniem.