+48 511 523 477     info@agnescosmetics.com
Język:
Waluta:

O sklepie

 1. Zamówienia w sklepie internetowym można składać na stronie internetowej lub pod numerem telefonu 504-501-083.

 2. Warunkiem realizacji złożonego zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia, w szczególności podanie numeru telefonu oraz adresu e-mail umożliwiających potwierdzenie zamówienia.

 3. Dane podawane podczas rejestracji klienta są przetwarzane wyłącznie dla potrzeb realizacji zamówienia, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101 poz. 926 z 2002 r. - tekst jednolity) i nie będą udostępniane innym podmiotom.

 4. O otrzymaniu zamówienia informujemy listem e-mail na podany w formularzu adres.

 5. Zamówienia potwierdzane są telefonicznie lub e-mailem w ciągu 24 godzin roboczych od momentu otrzymania zamówienia. Brak potwierdzenia zamówienia oznacza, że nie zostanie ono zrealizowane.

 6. Jeśli uzyskanie potwierdzenia zamówienia nie będzie możliwe w ciągu 2 dni roboczych, zamówienie zostanie anulowane.

 7. Termin realizacji zamówienia wynosi do 14-u dni roboczych, jeżeli towar jest sprowadzany na indywidualne życzenie klienta termin realizacji może się wydłużyć, w takim przypadku uzgodniamy wydłużenie dostawy w zależności od dostępności towaru u producenta.

 8. Towar dostarczany jest na koszt zamawiającego, firmą kurierską UPS lub poprzez Pocztę Polską.

 9. Sposób dostarczenia towaru wybiera zamawiający, jednak duże elementy przesyłamy tylko firmą UPS. Ciężkie i małe elementy lepiej zamówić poprzez Firmę kurierską. Ostatecznej werfikacji dla ustalenia jak najlepszych warunkow przesyłki dokonuje tuning-zone.pl

 10. Zamawiający rozlicza się za zamówiony towar i koszty przesyłki przy jego odbiorze, dokonując tego bezpośrednio u doręczyciela pocztowego (POCZTA POLSKA, UPS) , poprzez przedpłatę dokonaną przelewem na konto firmy, lub inna formą płatności zawartą na stronie formy płatności.

 11. Koszt przesyłki na terenie Polski zamówienia o wartości powyżej 1000,00 zł ponosi sklep internetowy.

 12. Wszystkie cenny w sklepie są cenami brutto. Ceny nie uwzględniają kosztów dostawy. W celu wystawienia odpowiedniej faktury za zakupy w naszym sklepie prosimy o wcześniejszy kontakt 504-501-083.

 13. Podstawowymi formami płatności w sklepie internetowym jest paczka za pobraniem przy dostawie towaru, przedpłata na rachunek bankowy.

 14. W przypadku dokonywania przedpłaty należność za zamówienie internetowe należy je uregulować przelewem na rachunek. Na bankowym poleceniu przelewu (lub blankiecie pocztowym) należy podać numer zamówienia internetowego. Po dokonaniu wpłaty należy przesłać faksem lub e-mailem potwierdzenie wpłaty (kopii polecenia przelewu lub blankietu pocztowego).

 15. Zamówienie zostaje skierowane do realizacji (zamawiane u dostawcy gdy nie mamy go na magazynie) w momencie pojawienia się wpłaty na rachunku i otrzymania potwierdzenia wpłaty na rachunek bankowy.

 16. W przypadku gdyby przy odbiorze towaru opakowanie przesyłki nosiło znamiona uszkodzenia należy nie odbierać przesyłki dokonując jednocześnie w obecności przedstawiciela firmy spedycyjnej spisania protokołu reklamacyjnego. W przypadku nie dopełnienia tej formalności sklep internetowy nie ponosi żadnej odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe w trakcie transportu.

 17. W przypadku kiedy opakowanie nie posiada widocznych uszkodzeń, a po rozpakowaniu okaże się iż towar jest uszkodzony nalezy niezwłocznie powiadomić Firmę Kurierską aby skierowała swojego kuriera w celu spisania protokołu oraz dodatkowo powiadomić sprzedawcę. Najlepszym rozwiązaniem jest otworzenie Paczki po uiszczeniu oplaty przy kurierze, w momencie wykrycia uszkodzeń Kurier jest świadkiem i spisuje protokół.

 18. Zakupione w naszym sklepie produkty nie podlegają gwarancji, zamianie ani zwrotowi, chyba że w szczególnych przypadkach prawo stanowi inaczej. W szczególnych przypadkach towar, który nie nosi znamion używania, można w ciągu 10 dni zwrócić sprzedawcy. Towar nie może być uszkodzony lub używany. Powinien być również kompletny. Wówczas nastąpi zwrot kwoty odpowiadającej wartości produktu. Pieniądze zostaną przekazane przekazem pocztowym lub przelewem na wskazany rachunek bankowy. Koszt dostawy nie podlega zwrotowi, a ponadto przesyłkę trzeba odesłać na własny koszt.

 19. Klient dokonując reklamacji wysyła towar na własny koszt.

 20. Nie przyjmujemy zwrotów paczek "za pobraniem".

 21. Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00 - pod numerem telefonu 504-501-083.

 22. Nazwy handlowe, nazwy produktów lub inne oznaczenia zamieszczone w naszym sklepie stanowią zarejestrowane znaki towarowe i podlegają ochronie na podstawie ustawy z dnia 30 czerwca 2000 roku prawo własności przemysłowej (Dz. U. Nr 49 poz. 508 z p. zm.).

 23. Opisy zamieszczone w naszym sklepie mają charakter wyłącznie informacyjny. Korzystanie z materiałów zamieszczonych w sklepie oraz ich kopiowanie dla celów komercyjnych zastrzeżone formą prawną.

 24. Do każdej przesyłki dołaczamy specyfikację towaru w postaci druku zamówienia wraz z cenami.

 25. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym oznacza zaakceptowanie postanowień tego regulaminu.

 26. Rejestrując sie w sklepie agnesdrogeria.pl i pozostawiając adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w postaci promocji, wyprzedaży oraz innych związanych z działalnością sklepu.

 27. W sprawach nie uregulowanych powyższym regulaminem stosuje się odpowiednio przepisy kodeksu cywilnego.KUP PRODUKTY Z KATEGORII© AgnesCosmetics.com
Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie